Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Monapetra'nın Hikayesi Mozaiklerinde

Monapetra, hikayesini ve geçmişten aldığı gücü zarif ve iddialı Mozaik Koleksiyonu ile anlatıyor.

Monapetra'nın Hikayesi Mozaiklerinde Monapetra'nın Hikayesi Mozaiklerinde Pinterest


 

Monapetra, köklerini ve gücünü tasarımlarına bugünün yansımasıyla aktarıyor. Farklı kültürlerin izlerini günümüze taşıyan mozaik sanatından ilhamla Monapetra da köklerinden aldığı gücünü ve ilhamını “Mozaik Koleksiyonu’yla yorumluyor.
 
14 ayar altın üzeri 22 ayar altın kaplamayla hazırlanan parçalar, doğal dokuları ve ham görünümleri ile dikkat çekiyor.Koleksiyon, yüzük, küpe ve bileklikten oluşuyor. Eski mozaiklerin ruhu ve eşsiz hikayeleri, altının güçlü duruşu ile harmanlanıyor.
 
 
Kadınların geçirdiği değişim onlara geçmişten kalan bir miras. Monapetra da zarafetini ve iddiasını köklerinden alarak kadının gücünü bugünle buluşturuyor. Bunu yaparken de tüm kadınları içlerindeki gücü hissetmeye davet ediyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X