MONTBLANC’IN Yeni İlham Perisi Elizabeth Taylor Oldu

Montblanc İlham Perileri Elizabeth Taylor Special Edition koleksiyonu, Ekim 2021 itibarı ile tüm dünyadaki Montblanc mağazalarında satışa sunuldu.

MONTBLANC’IN Yeni İlham Perisi Elizabeth Taylor Oldu MONTBLANC’IN Yeni İlham Perisi Elizabeth Taylor Oldu Pinterest


Montblanc yeni İlham Perileri koleksiyonunu; sahnedeki performansı ve göz alıcı stili ile izleyicileri peşinden sürükleyen, sahne dışındaki aktivist yönü ile de birçoklarına ilham olan, 20. yüzyılın en ikonik, en etkili kadınlarından biri olan Elizabeth Taylor’a adadı. Montblanc İlham Perileri Elizabeth Taylor Special Edition koleksiyonu, Ekim 2021 itibarı ile tüm dünyadaki Montblanc mağazalarında ve onlineda satışa sunuldu.
Montblanc Muses (İlham Perileri) koleksiyonu; kalem kültüründeki derin mirasını dünyada iz bırakan, güçlü ve korkusuz kadınlarla birleştiriyor. Modern “celebrity” kavramının yaratıcılarından olan ve tüm dünyada 20. yüzyılın en ikonik, en etkili kadınlarından biri kabul edilen, aktris ve aktivist Elizabeth Taylor, özel yapım bir kalem ile anılan son ilham perisi oldu.
Dolma kalem, Rollerball Kalem ve Ballpoint Kalem olarak piyasaya sunulan Montblanc İlham Perileri Elizabeth Taylor Special Edition serisi eğlence, kültür, moda ve sosyal sorumluluk alanlarına önemli katkılarda bulunmuş ve hayatını hep tutkuyla sürdürmüş bir kadına adanmış, ışıltılı ve anlamlı bir vefa borcu olarak öne çıkıyor.
Yeni Montblanc İlham Perisi Elizabeth Taylor Special Edition’ın genel tasarımında Elizabeth’in Hollywood’daki oyunculuk kariyerinde zirveye ulaştığı 1950 - 1960’lardan esinlenildi. Gövdenin ve kapağın üzerindeki mermer görünümlü, koyu menekşe rengi lak ise Elizabeth Taylor’ın müthiş gözlerine ve aktrisin en sevdiği renge gönderme yapıyor.  Taylor’ın mücevher tutkusu, kalemin klipsine de ilham olarak ona alışılagelmişin dışında, yüzük şeklini kazandırdı. Platin kaplama koniyi ise 1950’lerin tipik mücevher desenini andıran geometrik işlemeler süslüyor.












Benzer Haberler


 



Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X