Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Morhipo Instagram Takipçileriyle Birlikte Spotify’da Çalma Listesi Oluşturuyor

Modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com, Instagram takipçilerinin seçtiği şarkılardan oluşan “EvdeKal” çalma listelerini hazırlıyor.

Morhipo Instagram Takipçileriyle Birlikte Spotify’da Çalma Listesi Oluşturuyor Morhipo Instagram Takipçileriyle Birlikte Spotify’da Çalma Listesi Oluşturuyor Pinterest


 

İçinde bulunduğumuz şu dönemlerde mümkün olduğunda evde kalmak hem bizim hem de sevdiklerimiz için en iyisi. Şehir hayatının yoğun temposuna alışanlar için bu durum biraz zorlayıcı olsa da evde geçirilen bu zamanları keyifli hale getirmek mümkün. Morhipo.com önerileri ile size bu konuda destek oluyor. Üstelik bu önerilere şimdi de sizlerin katkılarıyla oluşturulan Spotify çalma listeleri eşlik ediyor.
 
Geçtiğimiz 2 hafta boyunca Morhipo.com evde yapılabilecek egzersizlerden, evde verimli çalışmaya, sağlıklı yemek alternatiflerinden evde çocuklarla kaliteli zaman geçirmeye dek pek çok konuda müşterilerine önerilerde bulundu, sosyal medya platformlarından film önerilerini takipçileri ile paylaştı. Şimdi de Instagram takipçileriyle birlikte Spotify’da EvdeKal çalma listesini oluşturuyor! Takipçilerinden gelen şarkı önerilerini toplayan modanın e-ticaretteki adresi, bundan sonra her güne yeni bir liste hazırlayacak. Bugünün listesi ise evde spor yaparken dinlenecek şarkılar! Instagram’da Morhipo.com story’lerini takip edin, sevdiğiniz şarkıları yazın, Morhipo.com #EvdeKal çalma listesine eklesin.
 
Morhipo.com’un #EvdeKal çalma listesine buradan ulaşabilirsiniz.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X