Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

MSA'lı Şeflerden: Bread & Stuff

Bread & Stuff, Türk ve dünya mutfağından aşina olduğumuz lezzetleri modernleştiriyor.

MSA'lı Şeflerden: Bread & Stuff MSA'lı Şeflerden: Bread & Stuff Pinterest

 

 

Sabahları sağlıklı kahvaltı alternatifleri, taze sıkım meyve ve sebze suları, detox suları ile sağlıklı yaşam trendini benimseyenlere doğal ve sağlıklı ürünler sunuyor. MSA’lı şeflerin ellerinde bir şölene dönüşen ekşi mayalı, tam buğdaylı, altın buğdaylı, İngiliz mufini ekmeklerin üstüne karidesli, tavuklu, rozbifli, bonfile bazlı içerikler ise gün boyunca ulaşılabilir. Karbnhidrat tüketimini minimumda tutanlar için ise, Wasa ile hazırlanan daha hafif bir alternatif mevcut.

Bread & Stuff, günün yorgunluğunu atmak ve bu ‘’ekmek üstü lezzet şölenini’’ deneyimlemek isteyenler için akşam 21.00’a kadar hizmet veriyor.  Üç kadın girişimci Esra Balabanlı, Merve Balabanlı ve Damla Kaner tarafından kurulan Bread & Stuff, evdeymiş hissi veren sıcak ortamı ile Teşvikiye’nin en hareketli sokaklarından Ahmet Fetgari Sokak’ta Pazartesi hariç haftanın 6 günü açık. 

Menülerindeki benzersiz kahvaltı seçkisiyle hafta sonu 10.00-14.00 arasında lezzet düşkünlerini misafir ediyor.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X