MTV Video Müzik Ödülleri'nin Melekleri Beyoncé ve Blue Ivy

MTV Video Müzik Ödülleri'nin Melekleri Beyoncé ve Blue Ivy MTV Video Müzik Ödülleri'nin Melekleri Beyoncé ve Blue Ivy  Pinterest


 

MTV Video Müzik Ödülleri'nde gözler Beyoncé ve kızı Blue Ivy'nin üzerindeydi. Şarkıcı bu yılki ödül törenine kavalyasını değiştirerek eşi Jay Z yerine 4 yaşındaki kızı Blue Ivy Carter ile katıldı. 

Törende şarkıcı, Francesco Scognamiglio marka bebek mavisi renkte, parlak ve boyun kısmı tüylü transparan elbise giyerken arkasına da elbisesi ile yine aynı renkte tüylü bir melek kanadı taktı. Şarkıcının kızı Blue Ivy Carter ise şampanya tonunda metalik detaylı, etek kısmı uzun, tütülü bir elbise giydi. Saçlarını annesi gibi örgü yaptıran Blue Ivy başına da taç taktı.
 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X