Mugler 2021-22 Sonbahar/Kış

Dinamik moda filmiyle Mugler’in yeni koleksiyonunu incelemeye ne dersiniz?

Mugler 2021-22 Sonbahar/Kış Mugler 2021-22 Sonbahar/Kış  Pinterest


 

Markanın kreatif direktörü Casey Cadwallader, Mugler için kesinlikle yeni bir sayfa açmayı başardı. 2021 İlkbahar-Yaz defilesinde ters taklalar içeren etkileyici podyum şovunun ardından Casey, dinamik hareketlerden oluşan moda filmi için bir kez daha harekete geçti.

2018’de moda markasının dizginlerini eline alan Cadwallader, Mugler için unutulması zor anlara imzasını attı. Örnek olarak; 2019’daki Kim Kardashian’ın MET Gala görünümü, 2020 MTV Ödülleri’ndeki Madison Beer’in şık dekolteli elbisesi ve geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Paris Moda Haftası’nda tercih ettiği görünümlerle çok konuşulan Cardi B’nin birkaç görünümünü verebiliriz!

Koleksiyona geçecek olursak, geçen sezonlara benzer şekilde Mugler’in imza korselerinin podyumu açan görünümleri oldukça göz alıcı duruyordu! Altın zincir süslemeler, mini elbiseler ve korselerin oldukça yoğun yer kapladığı podyum şovunda; neon sıçramalar da eklenerek akıllardan uzun süre çıkmayacak bir şova imza atıldı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X