Muhteşem uyum: Zendaya ve Timothée

Dune filminin yıldızları, en az Dune kadar konuşulmaya devam ediyor!

Muhteşem uyum: Zendaya ve Timothée Muhteşem uyum: Zendaya ve Timothée Pinterest


 

22 Ekim’de Vizyona girmesi planlanan Dune, yaptığı basın turları sırasında en az film kadar Zendaya ve Timothée ile de dikkat çekiyor. Eylül ayında gerçekleşen Venedik Film Festivali’nde ıslak görünümlü Balmain elbisesi ve makyajıyla sosyal medyada uzun süre dünya gündeminde kalan Zendaya hafta sonu ekip arkadaşı Timothée ile güçlerini birleştirerek yıldız stiline yeni bir bakış sundu!

2020 Vivienne Westwood marka görünümünde zincirli bir üst ve dama tahtası etek ile yakalanması zor bir uyum yakalayan Zendaya, kâküllü saçlarıyla yoğun ilgi gördü! Diğer yanda Chalamet ise McCartney imzalı özel mantar desenli takım elbisesiyle oldukça şık bir görünüm yakalamayı başardı. Görünümleriyle bizi oldukça etkileyen ikili, grafik baskı taşıyan görünümleriyle uzun süre gündemimizi meşgul edecek gibi!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X