Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mükemmel Siyah Pantolonunuzu Bulun

Mükemmel Siyah Pantolonunuzu Bulun Mükemmel Siyah Pantolonunuzu Bulun Pinterest

 

 

En klasik parçalardan biri olsa da siyah pantolonlar arasından sizin için mükemmel olanı bulmak tam bir macera olabilir. Skinny mi, dar mı, kulot model mi, yüksek bel mi derken kafanızın karışması çok normal. Ama giydiğinizde mutlu olacağınız bir pantolon için isteklerinizi takip edin ve kesinlikle vücudunuzla uyumu sağlayacak seçimler yapın.

Ünlü isimlerin siyah pantolonları sizin de dikkatinizi çekiyorsa onlar gibi görünmek için bazı alışveriş tüyolarına ihtiyacınız var.

- Çok beğenerek aldığınız siyah pantolonunuzun tam olarak oturması için küçük donukunuşlara ihtiyacı olabilir. Bel ya da paça boyu ayarı için terziye götürebilirsiniz.
- Pantolonun tam olarak sizin bedeninize uyduğuna emin olmadan önce diğer bedenleri deneyin. Bir büyük ya da küçük beden düşündüğünüzden daha iyi durabilir.
- Kalıplarının size uyduğu markalardan vazgeçmeyin.
- Yatırım yapmaktan korkmayın. Uzun süre kullanabileceğiniz, kurtarıcı olacak bir pantolon için para harcamaya gerçekten değer.

Yukarıda:
Gwen Stefani Atelier Versace
Gisele Bündchen Chanel
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X