Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Nars’ın Yılbaşı Işıltısını Keşfedin

Yılbaşı partisinde, Nars make up artistlerinin dokunuşları ve Studio 54 Koleksiyonu’nun baştan çıkarıcı cesur renkleri ile ışıldamaya ne dersiniz?

Nars’ın Yılbaşı Işıltısını Keşfedin Nars’ın Yılbaşı Işıltısını Keşfedin Pinterest


 

NARS’ın,  ünlü gece kulübü Studio 54’ün ışıltılı sahnesinden esinlenerek tasarladığı “Nars Studio 54 Holiday” koleksiyonuyla yılbaşı gecesine hazırlanın. Nars make up artistlerinin profesyonel dokunuşlarıyla heyecan verici yılbaşı stilinizi tamamlayın.Nars mağazalarından kolaylıkla randevu alarak yaptıracağınız yeni yıl makyajıyla gecenin yıldızı siz olun. Nars’ın profesyonel make up artistleri ile yılbaşı gecesine hazırlanırken sevdiklerinize ve kendinize hediye edebileceğiniz birbirinden ışıltılı Studio 54 ürünlerini keşfedin.
New York’un göz kamaştırıcı eğlencesiyle bütünleşen Studio 54’ün ilhamıyla tasarlanan “Nars Studio 54 Holiday” koleksiyonu;  kışkırtıcı rujlar, göz kamaştırıcı paletler ve büyüleyici setlerden oluşuyor.  
 


NARS Şimdi de Akmerkez’de
Kadınların iddialı ve güçlü taraflarının yansıması olan NARS, sıradışı koleksiyonları ve tecrübeli make up artistleri ile benzersiz hizmetini yeni açılan Akmerkez mağazasında da sunuyor.
 
NARS makyaj artistleri tarafından yapılan Make Up Uygulamaları
  • Nars Ekspres Makyaj Servisi
Nars Makyaj Artisti tarafından yüzünüzün bir bölgesine yapılan hızlı makyaj uygulaması.  Uygulama süresi maksimum 30 dakikadır.
  • Makyaj Uygulaması
60 dakika süresince tam makyaj uygulaması.
  • Tam Makyaj Uygulama Dersi
60 dakika süresince NARS imza teknikleri ile kapsamlı kişiye özel verilecek makyaj dersi.
  • Gelin Makyajı Uygulaması
90 dakika süresince gelin makyajına dair en önemli adımlar ve teknikler ile yapılan gelin makyajı uygulaması. Düğün günü öncesinde bir prova uygulaması dahildir.
  • Takma Kirpik Uygulaması
Nars markası takma kirpik aldığınızda bu servis ücretsiz olarak verilmektedir.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X