Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

NBA'in Favori Takımları İkonik Timberland Botlarla Buluştu!

NBA ruhu bu kış Timberland botlarla karşımıza çıkıyor.

NBA'in Favori Takımları İkonik Timberland Botlarla Buluştu! NBA'in Favori Takımları İkonik Timberland Botlarla Buluştu!  Pinterest


 

 NBA sezonunun başlamasıyla eş zamanlı olarak dünyada satışa çıkacak, Chicago Bulls’u kırmızı, Los Angeles Lakers’ı mor ve Toronto Raptors’ı siyah renkle özelleştirildiği NBA x Timberland koleksiyonu, Türkiye’de de NBA fanlarının beğenisine çıkıyor.

NBA’in sevilen takımlarından esinlenen tasarımların Timberland’in ikonik botlara yansıdığı bu iş birliği yetişkin ve genç erkek botlarını kapsıyor. NBA ve Timberland iş birliğiyle tasarlanan sınırlı sayıdaki NBA x Timberland özel koleksiyonu Kasım ayında seçili mağazalarda yerini alıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X