Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Ne İzlesek? Defending Jacob Suç Mahalini Ayağınıza Getiriyor

Apple TV+'ın yeni mini dizisi Defending Jacob hikayesi ve kadrosu sayesinde kendisine hayran bırakıyor.

Ne İzlesek? Defending Jacob Suç Mahalini Ayağınıza Getiriyor Ne İzlesek? Defending Jacob Suç Mahalini Ayağınıza Getiriyor Pinterest


 

Şu sıralar dünya ürkütücü ve can sıkıcı bir yer olsa da Chris Evans ve yeni dizisi sayesinde kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz. Geçmişin Kaptan Amerika'sı Chris Evans, muhteşem imajıyla Apple TV+'ın mini dizisi Defending Jacob'ta tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Pandeminin ortasında eğlenmek için daha neye ihtiyacımız olabilir ki? 
William Landay'in 2012 yılında çok satan aynı isimli romanından uyarlanan dizide Chris Evans, Andy Barber isimli işini bilen avukat ve kendisini ailesine adamış bir babayı canlandırırken kendisini 14 yaşındaki oğlu Jacob'ın sınıf arkadaşını öldürmekle suçlandığı bir davanın ortasında buluyor. Downton Abbey'den tanıdığımız Michelle Dockery tarafından hayat verilen anne Laurie, Andy ile birlikte ellerinden geleni yaparak oğullarının masumiyetini kanıtlamaya çalışıyor.

 

Gerçekten neler olduğunu bulmaya çalışırken ortaya çıkan resim gittikçe daha karışık hale geliyor ve böylece dizinin temposu hiç düşmüyor. 
Aynı zamanda sekiz bölümlük dizinin yapımcılarından birisi de olan Chris Evans ve Michella Dockery ile birlikte mini seride Cherry Jones, Pablo Schreiber, Betty Gabriel, Paul Wesley, Leighton Meester, ve Kat Graham yer alıyor. Jacob karakterine ise Jaeden Martell hayat veriyor. 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X