Nefes İle Ruhunuzu ve Bedeninizi İyileştirin

Nefes İle Ruhunuzu ve Bedeninizi İyileştirin Nefes İle Ruhunuzu ve Bedeninizi İyileştirin Pinterest


Türkiye’yi nefes ile tanıştıran Nevşah Fidan Karamehmet, nefes ve düşünce limitlerini aşarak sadece hayata bakış açınızı değil tüm yaşamınızı değiştirebilecek “Mucize Kursu”nu  bu ay 23-27 Mart tarihlerinde İstanbul’da düzenliyor.

Yüzbinlerce insanın yaşamında mucizeler yaratan Nevşah Fidan Karamehmet, bir çok farklı teknik ile bütünleştirdiği nefes terapisi ile bireylerin yeniden doğal nefes alışını sağlayarak mucizeler yaratıyor. Nevşah Fidan Karamehmet’in uzun yıllara dayanan deneyimleri ile geliştirdiği Mucize kursunda; insanları yaşama bağlayan temel güç nefesin doğru kullanımı ile problemlerden özgürleşmek, daha sağlıklı, başarılı, maddi manevi daha bol, huzurlu, mutlu olmak, sevgi ve anlayış içerisinde bir yaşam yaşamak için neler yapılması gerektiği aktarılıyor.
Mucize Kursu-İçindeki Gücü Keşfet programı kişiye yaşamının değişmesi için beklememeyi ve harekete geçmeyi öneriyor. Bu program kişinin içindeki gücü keşfederek yaşamının kontrolünü almasını ve istediği yaşamı yaratmasını sağlıyor.
 
Mucize Kursu
Tarih: 23-27 Mart 2016
Mekan: The Green Park Pendik
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X