Neobohem: Ezgi Mola InStyle Temmuz 2021 Sayısında!

Onu seviyoruz!❤️

Neobohem: Ezgi Mola InStyle Temmuz 2021 Sayısında! Neobohem: Ezgi Mola InStyle Temmuz 2021 Sayısında! Pinterest


 

Masumlar Apartmanı’nda canlandırdığı Safiye karakteriyle her hafta milyonları ekrana bağlayan Ezgi Mola, Boyner’le hayata geçirdiği Ezomola koleksiyonuyla moda dünyasına göz kırpıyor. Mola’yla romantik elbiseler içinde bir çekim ve sıcacık bir sohbet gerçekleştirdik.

İçi dışı bir. Ezgi Mola’yla tanışınca insanın aklına gelen ilk sıfat bu oluyor. Yumuşacık ses tonu, insanın içini ısıtan gülümsemesiyle etrafa neşe ve huzur veren biri o. Sanki Türkiye’nin en ünlü ve başarılı oyuncularından biriyle değil de çocukluk arkadaşınızla vakit geçirir gibi hissediyorsunuz onun yanındayken. Sete en erken gelenlerden olacak kadar disiplinli, yeri gelince kendisiyle dalga geçecek kadar özgüvenli. Hayvan sevgisi ve kadına yönelik şiddet olaylarındaki yerinde tepkileriyle gönlümüzde özel bir yere sahip olan Ezgi Mola son yıllarda elini attığı her projeyle büyük alkış topluyor. Ezgi Mola ile Ezomola koleksiyonunu, dizi projelerini ve mutlu ilişkinin sırlarını konuştuk.

Ezgi Mola’yı konuk ettiğimiz Temmuz sayımız bayilerde ve tüm dijital platformlarda!✨

Genel Yayın Yönetmeni: @baharkader
Styling: @nazlikayran
Fotoğraf: @bestezeybel
Röportaj: @cerenarseven
Styling Asistanları: @ekinsuoktar @besttugceever
Saç: @ibrahimzengin
Makyaj: @elcinmutlu_
Saç Asistanı: @suatbasdemir1
Makyaj Asistanı: @suleymannakgul
Fotoğraf Asistanı: @mertkilic.w @erencansarigil
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X