Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Neutrogena®’dan Her Cildin İhtiyacına Göre Seriler

Her cilt probleminin çaresi farklıdır. Dertlerinizden tek ürünle kurtulamazsınız.

Neutrogena®’dan Her Cildin İhtiyacına Göre Seriler Neutrogena®’dan Her Cildin İhtiyacına Göre Seriler Pinterest


 

Tam olarak temizlenmeyen, kir, yağ ve ölü hücrelerden arındırılmayan cilt, siyah nokta, parlama, sivilce gibi  pek çok  farklı problemin oluşmasına davetiye çıkarır. Her cilt probleminin çaresinin farklı olduğuna dikkat çeken Neutrogena, yenilenmiş serileri ile, sivilce, siyah nokta, parlama yada matlık gibi cilt problemlerine uygun ürünlerle cevap veriyor.
Neutrogena®, dermatologlarla birlikte geliştirilmiş yeni  “Sivilce Karşıtı”, “ “Siyah Nokta Karşıtı”, “Parlama Karşıtı” ve “Canlandırıcı” serileri ile cilt problemlerine özel çözümler sunarken, yağsız içerikleri, etkili formülleri ve kolay kullanımlı ambalajları ile her cildin ihtiyacına uygun ürünler sunuyor.
 


Neutrogena®  Sivilce Karşıtı Seri, Günlük Temizleme Jeli, pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir cilt için sivilcelerle savaştığı ve yenilerinin oluşumuna karşı cildi koruduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Yağsız formülüyle cildin doğal dengesinin korunmasına yardımcı olur. Sivilce Karşıtı Seri, Günlük Temizleme Jeli , Pürüzsüzleştirici Peeling Jel, SOS Sivilce Jeli ve yağsız yüz nemlendiricisiden oluşan geniş ürün yelpazesi sivilcelerle savaşta etkili bakım seçenekleri sunuyor.Neutrogena® Siyah Nokta Karşıtı Seri, etkin formülü ile ilk günden itibaren tıkanmış gözenekleri açıyor ve siyah noktaların azalmasına yardımcı oluyor. Düzenli olarak kullanıldığında siyah noktaların azalmasına yardımcı olduğu gibi yeniden siyah nokta oluşumunu da engelleyen seri, gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Siyah Nokta Karşıtı Serisi, Günlük Peeling Jel, Siyah Nokta Temizleyici Tonik’den oluşuyor.Neutrogena®  Parlama Karşıtı Seri, cildindeki açık gözenekler ve parlamadan şikayet edenler için ideal. Misket limonu içeren seri, yenilenmiş doğal Aloe Vera’lı formülü ile pürüzsüz bir cilt vadediyor. Ciltteki yağlanmayı gözle görülür oranda azaltan ve gözenekleri sıkılaştıran Parlama Karşıtı Seri; Temizleme Jeli ve Peeling Jel olmak üzere iki etkili üründen oluşuyor. Cildi  kurutmadan gün boyunca yağdan parlamasını önlüyor.Neutrogena®  Canlandırıcı Seri ise, temiz, ferah ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyen tüketiciler için geliştirildi.  Eşsiz pembe greyfurt içeriği ile Canlandırıcı Seri; yüz temizleme jeli ,günlük peeling jeli ve yağsız nemlendiriciden oluşuyor. Seri, canlandırıcı formülü ile cildi kurutmadan temizlerken pembe greyfurtlu içeriği ile de duyuları harekete geçirerek cilde ferah bir his kazandırıyor. Yağsız formüllü nemlendiricisi ile cildi tazeliyor. Seri lekelenmeye eğilimli ciltler için de uygun olma özelliği ile ön plana çıkıyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X