Neutrogena’nın Yeni Marka Yüzü Gemma Arterton Oldu

Neutrogena’nın Yeni Marka Yüzü Gemma Arterton Oldu Neutrogena’nın Yeni Marka Yüzü Gemma Arterton Oldu Pinterest


 

İngiliz sahne ve film sanatçısı Gemma Arterton, Neutrogena’nın yeni marka yüzü anlaşması ile ismini Neutrogena ikonik marka elçileri listesine yazdırmış oldu. Ünlü aktrist Gemma Arterton, Netrogena’nın “olabilecekleri keşfedin” temalı global kampanyasına destek olacak ve bu yaz tüm reklamlarında marka yüzü olarak yer alacak.

Neutrogena'nın yeni marka elçisi olan Gemma Arterton proje ve güzellik hakkındaki soruları da yanıtladı.

Neutrogena’nın yeni yüzü olmaktan dolayı neler hissediyorsun?
Neutrogena ailesine katılmaktan çok gururluyum.  Benim için iyi bir örnek olmak çok önemli.  Geniş kitlelere ulaşan bir kadın olarak ve filmlerimi izleyenlerin de büyük çoğunluğunun genç kadınlar olduğunu göz önüne alarak; onlar için faydalı ve iyi bir markayı temsil etmem çok mutluluk verici.  Jennifer Garner gibi daha önceki marka elçilerinin de ne kadar akıllı, iyi karakterli ve etik kadınlar olduğunu düşününce, Neutrogena beni seçtiği için gururum çok okşandı doğrusu.  Ama gerçekten en önemlisi güzellik ile doğru mesajı vermemiz.  Dışarıda, nasıl görünmemiz gerektiği konusunda bizleri kalıplara sokmaya çalışan bir çok mesaj ve baskı var.  Oysa doğru olanın gerçek olmak ve doğal güzellik konusunda mesajlar vermek olduğuna inanıyorum ve Neutrogena da bunu yapıyor.

Güzelliğini ortaya çıkarmak için özgüvenin rolü ne sence?
Gerçekten insana özgüven verebilecek kişi yine kendisidir.  Sadece dış görünüşüne önem veren bir insan ne kadar iltifat alsa da, yetmez.  Gerçekten özgüveni yüksek bir kişi olabilmek için insanın kendisine iyi bakması, gün içinde egzersizine, iyi beslenmesine ve iyi dinlenmesine dikkat etmesi gerekir.  Tüm bunlar kendiniz için yapmanız gereken sizin sorumluluklarınız.  Çok bariz olan başka bir konu ise, cilt katmanlarınız ve cildinizin güzelliğinin bakımı.  Bu bakım uzun zaman almamakla birlikte, gerçekten çabanıza değiyor.  Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, yaşamda istediğinizi elde etmek de zor oluyor.  Benim en büyük önceliğim, gün içinde kendime ayıracağım bakım, spor zamanıdır.

Neutrogena ürünlerini daha önce de kullanıyor muydun?
Büyürken, her zaman Neutrogena’nın güvenilir bir marka olduğunu biliyorduk.  Sadece annem ve kız kardeşimin kullanmasının yanı sıra markanın söylediği faydasına güvenimiz tam olduğundan babam bile kullanıyordu. Neutrogena bizim için bir aile alışkanlığı idi.  Eğer kuru cilde sahipsen ve Neutrogena kullanıyorsan, işe yarayacağını bilirsin.  En sevdiğim özelliklerinden biri de dermatolojik olarak test edilmiş ve bilim tarafından sonuçları onaylanan bir ürün markası olması.

Günlük Cilt Bakımı Rutinin Nedir?
Bu konuda çok gayretli ve titiz olmakla birlikte, fazla zamanımı almasını da istemem.  Çok çabuk bakımı tercih ediyorum.  Ayrıca çok ağır makyaj yapmazsanız bakım süreniz de azalır.  Ben bu konuda çok katıyım.  Hatta yaşadığım şehirde, makyaj yapmasam bile hava kirliliği yüzünden, her akşam cildimi temizler ve nemlendirici sürüp, yatarım.  Her sabah yine yüzümü temizleyici ile yıkar ve nemlendiricimi sürerim. Bunlar benim vazgeçilmez günlük temel bakımım.

Neutrogena’nın yeni kampanyası “olabilecekleri keşfedin”, kadınları rüyalarının peşinden koşmak için yüreklendiriyor.  Senin hala peşinden koştuğun bir rüyan veya ilham kaynakların var mı?
Yapmak istediğim o kadar çok şey var ki. Daha yeni yapımcılığı giriş yaptım ve bu da bana müthiş yaratıcı geliyor.  Senaristlerle, yazarlarla ve yönetmenlerle çalışıyorum ancak, aslında en büyük hayalim bir gün yönetmenlik yapmak.  O güne gelene kadar yapmam gereken çok şey olduğunu biliyorum ama yine de o gün nasıl olsa gelecek.

Sana görü kadın güzel yapan şey nedir?
Bence,  espri anlayışı ve açık bir insan olmak.  Mutluluğun bulaşıcı olduğunu düşünürsek, rahat, açık ve eğlenen mutlu kişi, çekici kişidir.  En güzel şey benim için mutluluğun artarak devam etmesidir.

Hiç Türkiye’ye gittin mi? Ülke ve Türk kadını hakkında fikrin ne?
Çok istememe rağmen, Türkiye’ye hiç gidemedim.  Ama en yakın arkadaşım bir Türk ve gördüğüm en fantastik saçlara sahip.  Ayrıca son zamanlarda, harika bir film olan “Mustang”i izledim.  Genç kızlar hakkındaki bu filmdeki bütün kızlar birbirinden farklı ve çok güzeldiler. Türkiye’de kadınların çok güzel olduklarını biliyorum.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X