Nocturne x Hande Erçel

NOCTURNE, yeni reklam filminde kadının güçlü ve özgün doğasını Sonbahar/Kış 2021-22 koleksiyonunun iddialı parçalarıyla yansıtıyor.

Nocturne x Hande Erçel Nocturne x Hande Erçel Pinterest


 

Nocturne, başarılı oyuncu Hande Erçel ile dört sezondur sürdürdüğü iş birliğini Sonbahar/Kış 2021-22 koleksiyonunun iddialı kampanya filmiyle taçlandırıyor. Feminen silüetlerin eşlik ettiği reklam çekiminde Erçel, kendinden emin görünümü ve motivasyon içerikli söylemleriyle tüm kadınların sahip olduğu güç ve potansiyele saygı duruşunda bulunuyor.
Feminenliği ve gücü simgeleyen kaplan deseninin deri tasarımlarla tamamlandığı göz alıcı görünümlerde, Erçel’in üzerindeki her parça başlı başına yıldız rolünü üstleniyor. Net kesimler ve lüks detaylarla buluşan modern çizgiler kadınların cesur doğasına övgü niteliği taşırken, bir yandan da Nocturne ve Hande Erçel birlikteliğinin güçlü stil kodlarına gönderme yapıyor.
DNA’sında cesur tasarım ögelerini barındıran koleksiyon, Hande Erçel’in yüksek enerjisiyle bütünleşerek ilham verici bir dönüşüm hikayesine evriliyor.

#WOMANofPOWER
#NocturneXHandeErçel

www.nocturne.com.tr
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X