Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Note Cosmetics Sevgililer Gününde Erkeklere Bir Güzellik Yaptı

Note Cosmetics, yeni e-ticaret kampanyasını kadınları değil erkekleri hedef alan birçok yaratıcı bir kurguda hazırladı.

Note Cosmetics Sevgililer Gününde Erkeklere Bir Güzellik Yaptı Note Cosmetics Sevgililer Gününde Erkeklere Bir Güzellik Yaptı Pinterest


 

Sevgililer Günü kadınlar için özel; erkeklerin çoğu için ise sıradan bir gündür. Ne var ki kadınlar istemediklerini söyleseler de bu özel günde ister istemez bir beklentiye girmekte; erkekler ise bu özel günü çoğu zaman unutabilmekte veya hediye seçmekte zorlanabilmektedirler. Bunu bilen ve 14 Şubat’ta hem kadınları hem de erkekleri mutlu etmek isteyen Note Cosmetics, yeni e-ticaret kampanyasını kadınları değil erkekleri hedef alan birçok yaratıcı bir kurguda hazırladı.
Erkeklerin hediye seçme konusunda daha pratik olmayı sevdiklerini bilen Note Cosmetics, erkeklerin işini oldukça kolaylaştırdı ve www.noteshop.com.tr e-ticaret sitesinde erkekler için sevgililerini mutlu edecek Sevgililer Gününe’ne özel Hediye Kartları hazırladı. Kişiselleştirilmiş özel bir mesajla gönderilecek olan Hediye Kartlarıyla kadınlar sevdikleri ürünleri Note resmi satış sitesinden seçebilecekler ve bu tatlı sürprizin keyfini çıkaracaklar.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X