Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Nude Yeni Yıl Yemeğinde Ünlü İsimleri Ağırladı

Simple is Beautiful felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası Nude'dan yeni yıl yemeği!

Nude Yeni Yıl Yemeğinde Ünlü İsimleri Ağırladı Nude Yeni Yıl Yemeğinde Ünlü İsimleri Ağırladı  Pinterest


 

Yalın, zamansız ve duyulara hitap eden tasarım anlayışını dünyanın önde gelen tasarımcılarıyla çalışarak hayata geçiren Şişecam’ın global tasarım markası Nude, Akmerkez Paper Moon Restoran’da gerçekleştirdiği yeni yıl yemeğinde, Sinem Güven, Akasya Asıltürkmen, Ayşe Tolga, Sedef İybar, Elif Dağdeviren, Tuvana Büyükçınar, Ferin Batman, Jale Balcı ve Hande Çilek gibi isimleri ağırladı. Etkinlikte davetliler, Nude’un marka danışmanı ünlü Sommelier Yair Haidu ile özel bir kadeh tadımı gerçekleştirerek Nude’un Stem Zero koleksiyonunu deneyimlediler. 
Gastronomi dünyasının en prestijli organizasyonlarından “Dünyanın En İyi 50 Restoranı Ödülü” 2019 birincisi, 3 Michelin yıldızlı Restaurant Mirazur Relais & Châteaux gibi dünyaca ünlü ve ödüllü restoranların ilk tercihi olan Nude Stem Zero koleksiyonu davetlilerin büyük beğenisini topladı.
 Camın En Yalın Hali: Nude
Dünyanın üçüncü en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu'nun global tasarım markası Nude, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan Nude; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor.
Her koleksiyonunda cam teknolojisi ve işçiliğindeki hünerle tasarım yetkinliğini birleştiren Nude markası, kullanıcıların tutku ve zevklerini en estetik biçimde yansıtan, duyumlarını artıran yaratıcı koleksiyonlar içeriyor. German Design, Red Dot, Wallpaper Design ve IF Design gibi dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarında ödülleri bulunan Nude, ödüllü koleksiyon sayısını 36’ya yükseltti. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X