Off-White C/co Jimmy Choo’nun Pop Up Butiği

Jimmy Choo ve Off-WhiteTM işbirliği, 11-29 Nisan tarihleri arasında OFF-WHITETM C/co JIMMY CHOO Pop Up butiği ile Beymen Zorlu Center'da.

Off-White C/co Jimmy Choo’nun Pop Up Butiği Off-White C/co Jimmy Choo’nun Pop Up Butiği  Pinterest


 

29 Nisan’a kadar hizmet verecek olan OFF-WHITETM C/co JIMMY CHOO Pop Up Butiği’nde, Jimmy Choo hayranlarından Prenses Diana’ın zarif stilini ünlü tasarımcı  Virgil Abloh’un  estetiğiyle tamamlayan koleksiyonda,  dokuz farklı model yer alıyor. Doksanlı yıllara imza atan derileri, bugünün prensesleri için yeniden yorumlayan koleksiyondaki ayakkabılar plastikler, tüller ve egzotik çiçekler ile buluşarak defile sahnelerini gerçek hayata taşıyor.
 
Modern prenseslerin ‘sihirli ayakkabısı’ Claire, Elisabeth, Anne ve Frances Jimmy Choo’nun klasik ve feminen stilini yeniden tanımlıyor. İkonik Lance modelinin yumuşak PVC ile kaplandığı koleksiyonda, çizmeler de PVC veya tüle bürünürken, sivri burunlu saten stilettolar ise plastikle sarılıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X