Oje Renginizi Aplikasyonla Bulun

Oje Renginizi Aplikasyonla Bulun Oje Renginizi Aplikasyonla Bulun Pinterest


 

Kıyafetinizle, makyajınızla, aksesuar ya da çantanızla en uyumlu ojeyi bulmak için internette ya da kozmetik mağazalarına bakınmanıza bu aplikasyon sayesinde artık pek de gerek yok. 

Fotoğrafını çektikten sonra seçtğiniz renk ile en uyumlu ojeyi bulan ve hangi markada hangi tonu olduğunu sıralayan ShadeScout size istediğiniz rengi veriyor. Beyazdan, gökkuşağının renklerine, sonbaharın vazgeçilmezi koyu renklere kadar aradığınız tüm oje renklerini ShadeScout sizin için buluyor. 25 farklı markaya yer veren app'te her bütçeye uygun seçenekler çıkıyor.

Ücretsiz olarak AppStore'dan indirebileceğiniz ShadeScout için telefonunuzun hafızasında yer açın ve ojelerinizin daha da genişlemesine izin verin!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X