Oleg Cassini ile Aşk Sana Yeter

Oleg Cassini; 2020 yılında rotasını aşka çeviriyor.

Oleg Cassini ile Aşk Sana Yeter Oleg Cassini ile Aşk Sana Yeter  Pinterest


Aşk Sana Yeter kampanyasıyla bahara merhaba diyen marka; Türkiye pazarındaki onuncu senesinde, evliliğin temelini oluşturan aşkı sahipleniyor.
Gelin ve damadın en stresli olduğu günlerden biri olan düğünlerde, planlanmayan ne olursa olsun; “Aşk sana yeter.” mesajıyla kadınlara ve eşlerine güç ve özgüven duygusunu vermeyi hedefleyen markanın E-Ticaret ve Pazarlama Müdürü Merve Giray, kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada; “Oleg Cassini, kuruluşundan bu yana aşk için tasarlayan ve aşkı kutlayan bir marka. Yarım asırdır gelinlik sektörünün dünya çapında öncülerinden. Bu sene hem Türkiye’deki onuncu senesini kutluyor hem de yeni sosyal dinamiklerinin gelişimine ayak uydurarak aslında herkesi “aşk”a davet etmek istiyor. Pazara bakıldığında düğün ekonomisi her ailenin bütçesine göre değişim gösterebiliyor. Hedef kitlemizin çoğunluğunu oluşturan gelin adaylarımızla yaptığımız araştırmalar sonucunda; özellikle o gün için ekstra heyecanlı ve gergin olduklarını saptadık." dedi.
Kreatif stratejisinin Kingdom İstanbul tarafından oluşturulduğu kampanyada; hayal dünyasında bir görünüm yakalanması için kristalize efektler özellikle kullanıldı. Six Senses Kocataş Mansion’un hayal dünyasına çevrilen atmosferinde çekilen reklam kampanyasında; gelin ve damadın en özel anları duygulsal bir tonla ele alınıyor. Dış sesin incelikle eşlik ettiği kampanyada; bir gelinin moralini aşıksa ve “o” yanındaysa hiçbir şeyin bozamayacağının altı özenle çiziliyor. Solovey Production Studio tarafından filme alınan reklam kampanyası transmedya bir kampanya olarak tüm dijital mecralarda hedef kitlesiyle buluşup onlara moral vermeyi amaçlayacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X