Olivia Palermo'nun Saç Örgüsü

Olivia Palermo'nun  Saç Örgüsü Olivia Palermo'nun  Saç Örgüsü Pinterest


 

Kabaran, elektriklenen asi saçlara kesin çözüm: Olivia Palermo’nun dolgun, dağınık örgüsü. Elektriklenen saçlarınızla savaşmak yerine, onları böyle bir örgü yaratmak için güzel yıldız gibi yararınıza kullanabilirsiniz.

Öncelikle saçınızı kurutmadan önce diplerden uçlara kadar hacim veren bir saç köpüğü uygulamakla başlayın. Temiz saç örgü için çok yumuşak ve kaygan olacağından bu işlemle saçlarınızın daha sert ve hacimli olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece hem saçlarınızı daha kolay örebilirsiniz, hem de istediğiniz dolgun sonuca ulaşabilirsiniz.

Daha sonra tepeden balıksırtı örmeye başladığınız saçlarınızı yarısına geldiğinizde, hareket katmak için dört parçaya ayırarak örmeye devam edin. Lastik bir tokayla bağladığınız örgünüzü, parlaklık verici bir saç spreyi ile sabitleyin.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X