Olivia Palermo'nun Güzellik Rutininin Vazgeçilmezi

Olivia Palermo'nun Güzellik Rutininin Vazgeçilmezi Olivia Palermo'nun Güzellik Rutininin Vazgeçilmezi Pinterest


 

Geçtiğimiz haftalarda kozmetik markası Ciate london için özel bir koleksiyon hazırlayan Olivia Palermo, güzellikteki bakım rutinlerini, vazgeçilmezlerini ve o çok beğenilen sağlıklı cildi için kullandığı gizli silahlarını InStyle'ın İngiltere edisyonundan, Güzellik Editörü Katie Service'e anlattı. 

Olivia Palermo, güzellik rutinlerini şöyle özetliyor:

- Banyom her zaman toplu ve düzenlidir. Güzellik ürünlerimin yeri her zaman bellidir. Bu seyahat ederken de böyle; büyük bir valiz içerisine kullanacağım tüm makyaj ürünlerimi ve aksesuarlarımı dizerim.
- Her zaman SPF içeren krem kullanıyorum ve güneşli tatillerimde mutlaka şapka takıyorum.
-Her 4 ya da 5 günde bir mutlaka manikür ve hatta kimsenin ayağımı görmeyeceği kış günlerinde bile olsam pedikür yaptırıyorum. Bu konunun aksamaması konusunda çok katıyım.
- Annem tepeden tırnağa hazır olmadan evden çıkmama konusunda beni hep tembihledi. Bu yüzden asla nemlendirici rujum olmadan evden çıkmam.
- Her sabah 5.30'da uyanıyorum ve spor yapıyorum. Eğer evimde değilsem bile otelin spor salonunu kullanarak serbest ağırlık çalışıyorum.
- Saçımı her gün yıkıyorum ve fön kullanarak düzleştiriyorum. Ve biraz da saç spreyi sıkıyorum. 
- Hassas bir cildim var ve tüm güzellik ekibim bunun farkında. Düzenli olarak dermatologa gidiyorum ve 11 yaşımdan beri Dr. Dennis Gross'un ürünlerini kullanıyorum.
- Evden çıkmadan önce iki defa yüzüme nemlendirici uyguluyorum. Yüzümü yıkarken Clarisonic'in fırçasını kullanıyorum.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X