Olsen Kardeşlerin İlk Instagram Selfie'si

Olsen Kardeşlerin İlk Instagram Selfie'si Olsen Kardeşlerin İlk Instagram Selfie'si Pinterest


Özel hayatlarını çok fazla göz önünde yaşamayı sevmeyen Mary-Kate ve Ashley Olsen kardeşler, Instagram dünyasına da henüz girmeyen nadir isimler arasında yer alıyor. Ancak ikili, bu kurallarını Sephora markasıyla yaptıkları işbirliği ile yıktı ve ilk fotoğraflarını Instagram'da paylaştı.
 
 

First public selfie ever 😕 😜 @ElizandJames #SephoraTakeover

Sephora (@sephora) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Sephora'nın Instagram hesabını ele geçiren Olsen kardeşler, gün içindeki anlarını fotoğraflarla markanın hesabında paylaştı. Kardeşlerin Elizabeth and James markasının Instagram hesabı adıyla paylaştıkları fotoğraflarında ikili, siyah beyaz çektikleri selfie'lerini de Sephora'nın sayfasında yayınladı. Her ne kadar kısa süreli de olsa Olsen kardeşlerin bu paylaşımı, hayranlarını çok sevindirdi.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X