Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Online Bale Dersleri Sayesinde Siz de Balerin Olabilirsiniz

Evde bolce vakit geçirdiğiniz bugünlerde bale yapmaya ne dersiniz?

Online Bale Dersleri Sayesinde Siz de Balerin Olabilirsiniz Online Bale Dersleri Sayesinde Siz de Balerin Olabilirsiniz Pinterest


 

Eğer balerin olmayı hep çok istemiş fakat kursa gitmek için bir türlü zaman bulamamışsanız şimdi bunu değiştirmenin tam zamanı! Evde geçirilen bugünlerde spor yapmak için internetin kaynaklarını sonuna kadar kullandığınızı biliyoruz, peki siz dilerseniz direksiyonu online bale derslerine doğru kırabileceğinizi biliyor musunuz? Başlangıç seviyesinden ileri düzeylere herkese hitap edebilecek bu online derslere mutlaka göz atın, işte sizin için seçtiklerimiz. 

Patricia Zhou Staatsballet, Royal Ballet ve LA Dance Project'in profesyonel dansçısı Patricia Zhou kişisel Instagram hesabında farklı seviyelerde haftalık dersler paylaşıyor. Aynı zamanda YouTube Live'da canlı olarak da ders veren Zhou'nun tekniğine bayılacaksınız. 

Isabella BoylstonAmerican Ballet Theatre'ın baş dansçısı Isabella Boylston, COVID-19 salgınının olumsuz etkilerini en aza indirmek için bağış kabul ederek haftada üç kere online ders veriyor. Onun derslerine bayılıyoruz çünkü m��zik seçimleri bizi anında bale ruhuna sokuyor. 

Skylar BrandtAmerican Ballet Theatre'ın solo dansçısı Skylar Brandt canlı ve detaylı yayınlarıyla sizi zarafet dolu bale dünyasına davet ediyor.  
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X