Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Openhaus 1 Yaşında

Türkiye’de yepyeni bir konseptle Nişantaşı’nda hayat bulan Openhaus, Kasım ayında 1. yılını geride bırakarak yepyeni yılına adım atıyor.

Openhaus 1 Yaşında Openhaus 1 Yaşında Pinterest


 

Openhaus bir yıldır şehrin tam merkezinde, Nişantaşı’nın en ikonik noktasında, Valikonağı ve Abdi İpekçi Cadde’lerinin tam kesiştiği noktada moda, lezzet, dekorasyon ve sanatı ezber bozan bir deneyimle sunmaya devam ediyor. Kasım 2018’de 26 marka ile başladığı yolda şu an 71 markaya ulaşan Openhaus, Türkiye’nin önde gelen markalarının kalbi haline geldi. Mağazanın içerisinde yer alan modadan dekorasyona, kitaptan ev tekstiline, aksesuardan mücevhere yer alan markalar her ay değişerek muhteşem ürünleri ile Openhaus müşterileri ile buluşuyor.Geride bıraktığı bu bir yıl boyunca, çeşitli marka yelpazesinin etkinliklerine de ev sahipliği yapan Openhaus, trendleri takip edenlerin de uğrak noktası haline geldi.
Dinamik yapısı ve trend ruhu ile her ay değişen ve yenilenen bambaşka konseptlerde, yepyeni markaları moda severlerle buluşturan Openhaus, geçtiğimiz bir yıl boyunca Türk tasarımcılara ve markalara verdiği değeri yeni yaşında da göstermeye devam edecek.Tohum Otizm İş Birliği İle Orange Corner
1. yılı vesilesi ile Openhaus, iyilikler tasarlama amacıyla Tohum Otizm ile işbirliğine imza attı. Paylaşmanın enerjisine ve gücüne inanan Openhaus, hem bugüne kadar Openhaus çatısı altında  toplanmış hem de sadece bu güzel amaca destek olmak isteyen markalar ile birlikte ‘’Orange Corner’’ adını verdiği köşesinde farklı sektörlere ait ürünler satıyor olacak. Mağaza içerisinde yer alacak ‘’Orange Corner’’ standında, markalar koleksiyonlarına ait koyacağı bir ürününün gelirini “Tohum Otizm Vakfı Eğitim Burs Fonu”na bağışlayacak. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X