Oysho'dan Yeni Spor Koleksiyonu: Compressive

Oysho'nun yeni Compressive koleksiyonu, orta ve yüksek yoğunlukta sporları yaparken en yüksek rahatlığı sunmak için tasarlandı.

Oysho'dan Yeni Spor Koleksiyonu: Compressive Oysho'dan Yeni Spor Koleksiyonu: Compressive Pinterest


 

Koleksiyon en yoğun antrenmanlar sırasında hiçbir hareketi kısıtlamadan vücudu saran şekillendirici kumaştan, silikonlu belli ve bilek hizasında taytlardan oluşuyor. Koleksiyonda ayrıca orta yoğunlukta sporlar için stratejik destek sağlayan orta destekli spor sütyenler de mevcut.

Tüm giysilerin ortak özelliği, antrenman sırasında daha fazla rahatlık için nemin geçişine imkân sağlayan dayanıklı bir kumaş. Daha yumuşak bir doku elde etmek için kullanılan lazer kesim, her türlü sürtünmeyi önlüyor. Toparlama şimdi mavi, kiremit ve açık gri gibi yeni renkler de mevcut.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X