Özlem Ada & Berkay Şahin Çiftinin Evine Konuk Oluyoruz

Doğanın tüm cüretkârlığını kusursuzca sergilediği, şehrin kaosundan uzak, huzur dolu bir eve konuk oluyoruz.

Özlem Ada & Berkay Şahin Çiftinin Evine Konuk Oluyoruz Özlem Ada & Berkay Şahin Çiftinin Evine Konuk Oluyoruz  Pinterest


 

Özlem Ada & Berkay Şahin çiftinin Acarkent’te konumlanan bu ihtişamlı evi her detayıyla aile bireylerinin yaşam stillerine, karakterlerine ve hobilerine dair fikirler verirken dekorasyonuyla da zamansız, sade ve konforlu bir denge yakalıyor.

Şimdilerde uzun süredir hayalini kurduğu BabyAria markasını hayata geçirme heyecanını yaşayan Özlem Ada Şahin aynı zamanda kitleleri peşinden sürükleyen bir influencer. Çocuklarıyla olan etkili iletişimini ve yaratıcı içeriklerini paylaştığı sosyal medya hesabında çok ilgi görüyor. Sosyal yaşantısında gözümüze çarpan sade ve zarif stili ev dekorasyonunda da kendisini belli ediyor. Monotonluk tuzağına düşmeyen şık detayların ekseninde tasarlanan evde, herkesin kişisel zevklerini yaşayacağı ve misafirlerini rahatça ağırlayabilecekleri alanlar sade ve elegan çizgide tasarlanmış. 

Özlem Ada & Berkay Şahin göz kamaştıran evleriyle InStyle Home Şubat sayısında! 
 
 
YAZI İREM EKİN AVCI FOTOĞRAF ERHAN TALIĞ
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X