Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Pandora Bahçesine Papatyalardan Esinlenen Yeni Koleksiyon ile Adım Atın

Pandora’nın doğadan aldığı ilham Pandora Bahçesi koleksiyonuyla büyümeye devam ediyor.

Pandora Bahçesine Papatyalardan Esinlenen Yeni Koleksiyon ile Adım Atın Pandora Bahçesine Papatyalardan Esinlenen Yeni Koleksiyon ile Adım Atın Pinterest


 

Bahar yeni başlangıçları, uyanışı ve yenilenmeyi simgeliyor. Bahar mevsiminin vazgeçilmezi papatyalar, bu sezon eşsiz metallerin karışımı ve 14 ayar pembe altın kaplama Pandora Rose charm’lar, bileklikler, yüzükler, kolye uçları ve küpelerle birleşti. Sadece güzelliği değil aynı zamanda gücü de simgeleyen Pandora Rose papatyalar ile Pandora Bahçesine adım atmanın zamanı geldi. 
 

 

Özgürlüğün ve gücün yeni ifadesi – zorlukların karşısında çiçek açmayı ve güçlenmeyi simgeleyen tasarımlar, güzellik ve gücün bir arada geldiğini gösteriyor. Elde tamamlanmış, kübik zirkon ve mineli pembelerle, koleksiyondaki her parçanın üzerinde özenle çalışılmış farklı formları kendin olma özgürlüğünü anlatıyor. Papatyalı charm’lar, küpeler ve yüzüklerle stilinize baharı taşıyın.

 

 

Daha Fazlasını İste

Pandora Bahçesi koleksiyonu farklı mücevherleri bir arada kullanarak kişisel stilini yaratman için tasarlandı. Papatyalı parçalardan, ilhamını prenses taçlarından alan tasarımlara, eşleşen Pandora Bahçesi yüzükleri çiçek buketlerinin güzelliğini parmaklarına getiriyor.

Farklı uzunluklarda, formlarda kolyeleri birlikte takarak stilini zenginleştir. Papatyalı küpelerle stiline pembe bir dokunuş kat. Papatyalı yüzükleri üst üste tak, çiçek aç!

Pandora Bahçesi ile stilini özgürce anlat!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X