Pandora Colours ile Renginizi Seçin

Pandora Colours 2021’e capcanlı bir başlangıç için yenilendi!

Pandora Colours ile Renginizi Seçin Pandora Colours ile Renginizi Seçin Pinterest


 

Yeni yıl hayatımızda yeni bir sayfa açmak ve kendimizi yeniden keşfetmek için eşsiz bir fırsat. İşte bu tazelenme enerjisi,  Pandora Colours koleksiyonuna yeni katılan capcanlı renklerdeki yüzük, küpe, charm, bileklik ve kolye ucu tasarımlarına ilham verdi.
Çarpıcı renkli charm’lardan, ışıltılı değerli taşların eşlik ettiği yüzüklere; Pandora Colours sayısız stil seçeneği sunuyor. Pembe, mor ve açık mavi taşlı Tektaş Halka Küpeler ile Pandora Rose Tektaş Yüzükleri birlikte kullanın. Her ortama, güne ve moda göre renklerle oyna ve stilinizi gösterin!
Pandora Kreatif Direktörleri Francesco Terzo ve A. Filippo Ficarelli koleksiyon ile ilgili yorumlarda bulundu: “Pandora Colours koleksiyonunu tasarlarken, Pandoraseverleri renkler aracılığı ile bir yolculuğa çıkarmak, en az kendileri kadar renkli bir dünyayı keşfetmelerini sağlamak istedik.”
Yeni bir sezona ve yeni bir hikayeye hazır mısınız?
2021’e kim olduğunuzu anlatan, özgünlüğünüzü kutlayan bu rengarenk koleksiyon ile başlayın!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X