Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Pandora Icons Koleksiyonunun Yeni İkonik Mücevherleri

Bu Eylül ayında Pandora, Pandora Moments charm bilekliği konseptinin çıkışını 20. yılını kutluyor!

Pandora Icons Koleksiyonunun Yeni İkonik Mücevherleri Pandora Icons Koleksiyonunun Yeni İkonik Mücevherleri Pinterest


 

Charmve bileklik konseptinin 20. yılına özel olarak, dünya çapında en çok sevilen Pandora tasarımları, Pandora Icons koleksiyonunda yeniden yorumlandı!
Koleksiyona, yenilenmiş açma kapama mekanizmasına sahip 2 kıvrımlı zincirli bileklik ve kıvrımlı zincirli bilekliğin deseninden ilham alan yeni mücevherler eklendi. 
Pandoraseverler, ilk ev, ilk iş veya ilk uzun yolculuk gibi hayatlarının unutulmaz ilk’lerini bileklikleri ile ölümsüzleştiriyor ve Pandora sembolleriyle kendileri hakkında ipuçları veriyor. Pandora Iconskoleksiyonundan kendine özgü tasarıma sahip bileklikler ve Pandora O Kolye Uçları, unutulmaz ilk anılarıpaylaşma ve özel anları charm’larla sonsuzlaştırma fırsatı sunuyor.
Koleksiyonun öne çıkanlarından yeni Pandora MomentsT Çubuk Zincirli Bileklik kıvrımlı zincir deseninde t-bar sistemine sahip. Işıltılı Taç Yüzük ise pavé ile eşleştirilmiş kıvrımlı zinciri ile zengin bir doku oluşturuyor. Pavé Kıvrımlı Zincir Desenli Halkaküpelerin tasarımında kullanılan metaller, ışıltılı pavé ile kontrast bir görüntü yaratıyor. Kıvrımlı Zincir Desenli Açık Kalp Charm’ın ışıltısı dikkatleri üzerine çekiyor. 
Pandora Kreatif Direktörleri A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo:
“Yeni mücevherler, Pandora’nın yüksek kalite işçilik ile elle hazırlanmış estetik tasarımlarının mükemmel örneği.Artistik tasarıma sahip bileklikler ile pavé ve metal karışımıyla kontrast yaratan yeni mücevherlerimiz ile gurur duyuyoruz!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X