Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Pandora ve Disney’den Sekiz Yeni Charm

Pandora ve Disney birlikte tasarladıkları ve sevdiğimiz kahramanlara yeni bir soluk getirecek özel mücevher serisi ile bir ilki gerçekleştirdi.

Pandora ve Disney’den Sekiz Yeni Charm Pandora ve Disney’den Sekiz Yeni Charm Pinterest


 

Pandora ve Disney birlikte tasarladıkları ve sevdiğimiz kahramanlara yeni bir soluk getirecek özel mücevher serisi ile bir ilki gerçekleştirdi!
Pandora, yeni charm serisinin tasarım aşamasında Disney’in oyuncak tasarımcılarıyla güçlerini birleştirdi ve Disney x Pandora koleksiyonundan sekiz parçalık Disney Favourites serisini yarattı. Disney oyuncak tasarımcılarının ve Pandora’nın ilk kez işbirliği içinde tasarladığı seri, ikonikleşmiş Disney karakterlerini özel charm tasarımlarıyla buluşturdu. İşbirliğinin odağı ise sevilen kahramanların karakteristik özelliklerine sadık kalarak, onlara eğlenceli sembollerle hayat vermek.
Serideki charm’lar, ikonik film stüdyosunun sevilen hikayelerini kutluyor. En sevilen çocukluk kahramanlarından günümüz arkadaşlıklarına, unutulmaz Disney kahramanları renkli karakterleri, macera dolu serüvenleri ve sevimli özellikleriyle hayatınıza renk getirecek.Kahramanların karakteristik özellikleri, her bir charm’ın özel tasarımıyla hayat buldu. Seride Aristokediler’den Minou, Kayıp Balık Nemo, Kırmızı Pantolonlu Mickey Mouse, Puantiye Fiyonklu ve Elbiseli Minnie, Pluto, Stich, 101 Dalmaçyalı’dan Macchia, ve Alice Harikalar Diyarında’dan Cheshire var. Elde tamamlanan 925 ayar gümüş charm’lar rengarenk minelerle süslü ve her bir karakter, Nemo’nun “şanslı yüzgeci” gibi kendine özgü bir detaya sahip.
Pandora’nın Yaratıcı Başkanı Stephen Fairchild: “Disney x Pandora koleksiyonu dünya çapında Pandora severler tarafından büyük ilgi görüyor. Tasarımcılarımız ve Disney ekibinin işbirliğiyle eğlenceli ve biriktirilebilir bir charm serisi yarattık. Bu uzun soluklu ortaklığın yeni ve heyecan verici yollarla geliştiğini görmek harika.”
Siz de yeni Disney Favourites serisiyle çocukluk kahramanlarını yeniden keşfedin ve neşeli charm’larla hayatınıza mutluluk katın!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X