Parlak Rujların Etkisi Nasıl Azaltılır?

Minimal dudak görünümlerine hazır mısınız?

Parlak Rujların Etkisi Nasıl Azaltılır? Parlak Rujların Etkisi Nasıl Azaltılır?  Pinterest


 

Covid çıktığından beri stilimiz ve makyaj anlayışımız neredeyse tamamen değişti. Geçmiş yıllarda yaptığımız süslü dudak görünümlerinden vazgeçtiğimizi söylemek %100 doğru olur. Bir maskenin her şeyi kapatmasının ne anlamı vardı ki zaten? Ancak yavaş yavaş Covid’in etkileri azalıyor, eski hayatımıza geri dönüyoruz. Cesur renkler ve eski ruj tüplerinizden kurtulmaya hazırlanın, yepyeni tavsiyelerimizle makyaj anlayışınıza yeni bir bakış getiriyoruz!

Cesur tonlu rujlarınızı atmak istemezseniz de yapacağınız şey belli, biraz pudra ve birkaç parça peçete ile cesur tonlu rujlarınızı biraz sakinleştirebilirsiniz. Dudaklarınızı renklendirdikten sonra peçete ile nazik hareketlerle kurulayın, etkisi size az geldiyse peçeteyi dudaklarınıza tutup pudra ile hafifçe dudaklarınıza baskı uygulayın. Peçete filtre görevi görürken, dudaklarınız istediğiniz renk kıvamına gelecektir.

Ya da yardımcı olarak makyaj fırçalarınızı kullanabilirsiniz. Yumuşak yapıda olan fırçaya çok az pudra alın ve hafifçe dudaklarınıza uygulayın. Peçeteyi fırça ve dudaklarınız arasına yerleştirirseniz, pudranın çok ağır gelmesini önlemiş olursunuz. Son önerimiz, tüm bunları yapmak size çok uğraştırıcı geldiyse dudaklarınızı allık ile nazikçe pudralayabilirsiniz.

Elde ettiğiniz görünüm oldukça cool görünüyor, değil mi?  
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X