Partiye Katılın

Mesafelere rağmen kutlamalar!

Partiye Katılın Partiye Katılın Pinterest


 

Bu olağandışı sene  birlikte olmanın doğamızın bir parçası olduğunu bize hatırlatmış oldu. Evimizin sığınağımız olduğunu ve anı yaşamanın da önemini hatırlamış olduk. Bu kutlamalar sezonunda her yıl yaptığımız gibi bir araya gelemesek de, birlikte güzel vakit geçiremeyeceğimiz anlamına gelmiyor.Kutlama Zamanı
Bu gece parti var! Belki de 2 partiyi 1 yerde buluşturuyoruz demek daha mı doğru olur? Sevdiklerimiz ile bir araya gelemememiz, birlikte kutlayamacağımız anlamına gelmiyor! Teknolojiyi kullanarak mesafelere rağmen yakın hissetmeye devam edebiliriz!

 

TRENDLER
KADIN
Kadifeler, payetler, parlak kumaşlar. Ceketler, crop-top’lar ile kombinlenerek daha yumuşak bir görünüm sağlıyor.

 

ERKEK
Zamansız klasikler parti kombinleri için mükemmel seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Hem iç ve dış giyim için uygun. Kot ve örgü parçalar kıyafetinize daha rahat bir görünüm verecek.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X