Pete Davidson Doğum Gününü Kim Kardashian İle Kutladı

Son zamanlarda aşk dedikodularıyla andığımız iki isim Pete Davidson’ın doğum gününde birlikte görüldü.

Pete Davidson Doğum Gününü Kim Kardashian İle Kutladı Pete Davidson Doğum Gününü Kim Kardashian İle Kutladı  Pinterest


 

Kim Kardashian ve Pete Davidson’ın gerçek bir çift mi yoksa uzun süredir aradıkları ilgiyi birbirlerinde buldukları için anın büyüsünü mü kullandıklarına dair herhangi bir açıklama iki taraftan da gelmedi. Kanye'nin 'Kim ile boşanmak istemiyorum.' açıklamalarından sonra açık konuşalım; Kanye ve Kim çiftinin devam edeceğini düşündük. Ancak beklediğimiz gelişmenin tam tersi Pete Davidson'un doğum gününde yaşandı! 28 yaşına basan Pete’nin doğum gününde Kim ile Pete’nin yanı sıra sürpriz bir konuk da yer aldı: Kris Jenner. Medyaya sızan fotoğraflarda Davidson, Kim ve Kris uyumlu ekose pijamalar evde Davidson’un doğum gününü kutluyor. Kim ve Pete’in hayatlarını birleştirdiklerine dair resmi bir açıklama gelmiş olmasa da Davidson’ın Kris ile tanışmasının mutlaka bir sebebi olmalı!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X