Peter Dundas ve Roberto Cavalli Yollarını Ayırdı

Peter Dundas ve Roberto Cavalli Yollarını Ayırdı Peter Dundas ve Roberto Cavalli Yollarını Ayırdı Pinterest


 

Tasarımcı Peter Dundas ve İtalyan modaevi Roberto Cavalli yollarını ayırdığını açıkladı. 2015'in Mart ayında markanın kreatif direktörlüğü görevine gelen tasarımcı, Milano Moda Haftası defilesinden sonra marka ile olan iş birliğine son verdi. Ayrılık sonrası tasarımcı "Bu değerli deneyim için Roberto Cavalli'ye ve ekibine teşekkür ederim. Gelecekteki çalışmalarında onlara başarılar dilerim" dedi. 

Roberto Cavalli'ye katkılarından dolayı Peter Dundas'a teşekkür ederiz diyen markanın CEO'su Gian Giacomo Ferraris ise "Roberto Cavalli olarak değişim sürecinden geçiyoruz. Tasarım ekibi devam edecek ve yeni kreatif direktörü de bu ekipte yer alacak" açıklamasını yaptı.

Norveç doğumlu tasarımcı, 2008 yılında Emilio Pucci markasının kreatif direktörlüğünü yapmadan önce 2002 ve 2005 yılları arasında Roberto Cavalli'nin baş tasarımcısı olarak ekipte yer aldı. 2015 yılında tekrardan Roberto Cavalli'ye dönen tasarımcı geri dönüşü için "Roberto Cavalli'nin mükemmel dünyasına devam etmek benim için bir onur. Bu eşsiz markanın potansiyeli ve imkanları için heyecanlıyım" demişti.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X