Pharrell Williams G-Star Raw Markasının Yeni Ortağı Oldu

Pharrell Williams G-Star Raw Markasının Yeni Ortağı Oldu Pharrell Williams G-Star Raw Markasının Yeni Ortağı Oldu Pinterest


 

Şarkıcı Pharrell Williams, jean markası G-Star Raw'ın ortak sahibi oldu. Ortaklık çerçevesinde Pharrell Williams, marka bünyesinde koleksiyonlardan reklam kampanyalarına ve iş stratejilerine farklı yaratıcı katmanlara dahil olacak. G-Star, Bionic Yarn ile işbirliğine devam edecek. G-Star’ın yeni ortak sahibi ünvanı ile Pharrell, G-Star’ın sürdürülebilirlik ile ilgili hedeflerini, jean’in yenilikçi geleceğine odaklanarak gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Markanın pazarlamadan sorumlu başkanı Thecla Schaeffer, Pharrell Williams ile çalışarak onun yeni ürün fikirleri üretmesine, sürdürülebilirlik vizyon yaratmasına ve kendisinin yeni marka oluşturmak için sınırları zorlamasına imkan tanıyarak yeniliklere devam etmeyi amaçladıklarını söyledi. 

Pharrell ise "G-Star bağımsız ve ileri düşünen bir firma ve 21. yüzyılın nihai jean markası olacaklarına inanıyorum. Bu görevin bir parçası olmayı ve G-Star'ın geleceğinin yaratılışına ortak olmayı sabırsızlıkla bekliyorum" dedi.
 
 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X