Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Phytorelief ile 360 Derece Koruma

Alchem Life’ın öne çıkan fitoterapötik ürünü PhytoRelief’in lansmanı başarılı moda editörü Mert Aslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Phytorelief ile 360 Derece Koruma Phytorelief ile 360 Derece Koruma  Pinterest


 

Dünyanın lider fitoterapi firması AlchemLife’ın öne çıkan ürünü PhytoRelief, başarılı moda editörü Mert Aslan’ın ev sahipliğinde Morini’de gerçekleşen davette tanıtıldı. Cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getiren buluşmada, Yeditepe Üniversitesi Farmakognozi ve Fitoterapi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada, bilimsel fitoterapi ve farkındalığını misafirlerle paylaştı. AlchemLife Avrupa Genel Başkanı Recai Özbir de davette fitoterapötik ürünlerle ilgili bilgi verdi.
İçeriğinde %100 doğal fitoaktiflerinin bulunduğu fitoterapötik ürün PhytoRelief’in tanıtıldığı buluşmaya Burcu Esmersoy, Arzum Onan, Azra Akın, Hatice Aslan, Pelin Kaya, Dilara Koçak, Melis Ağazat, Rüya Büyüktetik, Billur Saatçi gibi isimler katıldı.
Cemiyet hayatından ünlü isimlerin bir araya geldiği davette Prof. Dr. Erdem Yeşilada, mevsim geçişlerinde hastalıklardan korunmak için bitkisel ürünlerden destek alınmasının önemini anlattı. Vücut direncini artırmak için standardize edilmiş %100 doğal fitoaktifler içeren takviyelerin kullanılması gerektiği uyarısında bulundu.
Fitoterapi biliminin temellerini dikkate alarak İsviçre’de üretilen ve Avrupa Patent Ofisi’nden tedavi edici nitelikte formülasyon onayı alan PhytoRelief’in içerisinde özel patentli Phytoadvance teknolojisi ile üretilen, standardize edilmiş, %100 doğal nar, zerdeçal ve zencefil özütleri bulunuyor. Pastil formunda üretilen bu yenilikçi ürün, şeker, gluten ve laktoz içermiyor. Böylece veganlar da güvenle kullanabilir. 360 derece koruma sağlayan PhytoRelief, Avrupa ve Amerika’dan sonra artık Türkiye’de olup, sadece eczanelerde satılıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X