Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Pinko, Doğanın Gücüne İnanıyor

Doğa aşkından ilham alınarak, ünlü sanatçı Lucia Heffernan iş birliği ile hazırlanan PINKO & Lucia Heffernan kapsül koleksiyonu keşfedin!

Pinko, Doğanın Gücüne İnanıyor Pinko, Doğanın Gücüne İnanıyor Pinterest


 

PINKO doğaya olan aşkını, Amerikalı ünlü sanatçı Lucia Heffernan iş birliği ile hazırlanan özel kapsül koleksiyonu ile kutluyor. Doğadan ilham alarak yaratılan PINKO kapsül koleksiyonu, Lucia Heffernan’ın bakış açısıyla eğlenceli ve sevimli parçalar sunuyor.
Kendine özgü tarzı ile dikkat çeken sanatçı Lucia Heffernan; PINKO için yarattığı kapsül koleksiyonda eserleri aracılığıyla desenlerin mutlak kahramanları haline gelen eşeklere, farelere, tavşanlara, köpeklere ve kedilere ses veriyor.
İronik ve eğlenceli PINKO kapsül koleksiyonunda; "Tiffany’de Kahvaltı" konseptinde kurnaz bir kediden, randevuya giden utangaç bir tavşana; çizgili tişörtlü küçük kırmızı kanca fareden, kırmızı eşarplı küçük tavşan ve boynundaki şık inci kolyesi ile sevimli eşek Hillary’e kadar birçok sevimli hayvan karakteri bulunuyor.Bu eğlenceli karakterler; t-shirt’ler, sweatshirt’ler ve kapüşonlu polar mini elbiseler üzerinde ortaya çıkıyor. Nakışlar ve mikro işlemelerle zenginleştirilmiş PINKO logosu, üniversite motifleri ve futbol şeritleri gibi Kuzey Amerika'dan ilham alan grafiklerle bir araya geliyor.
PINKO x Lucia Heffernan kapsül koleksiyonu PINKO online ve mağazalarda satışa sunuluyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X