Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Pinko Love Bag ile Yılbaşı Partilerinde Işıldayın

Özgürlüğü ve aşkı simgeleyen çantaları ile ikonikleşen Pinko Love Bag, yeni yıla özel birçok hediye seçeneği ile karşımızda.

Pinko Love Bag ile Yılbaşı Partilerinde Işıldayın Pinko Love Bag ile Yılbaşı Partilerinde Işıldayın Pinterest


 

Sıra dışı çizgisiyle farklı ve cesur olmayı seven kadının markası Pinko, değişimden korkmayan, arzulu ve özgüvenli bir duruş sergiliyor. Dünyada milyonlarca moda severin radarına takılan Love Bag çantalar; özgüvenli, fark edilmekten zevk alan, tutkulu ve neşeli Pinko kadınını yansıtıyor.
Zımba ve zincir detayları ile glam – rock etkilere sahip karşı konulmaz vintage görünümlü çantalar, koleksiyonunun dikkat çekenleri arasında…
Pinko Love Bag çantaları bu sezon da çok renkli. Sezonun klasiklerinden ikonik siyah çantaların yanı sıra tutkunun rengi kırmızı, romantik etki yaratan pembe, ışıltılı, sedefli tonlardaki renkler dikkat çekici.
Güzelliğe olan aşkın ikonik yansıması olan Pinko Love Bag çantalar, yılbaşı alışveriş listelerinin ilk sıralarında yer alıyor.  
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X