Pippa Middleton'ın Nişan Yüzüğü

Pippa Middleton'ın Nişan Yüzüğü Pippa Middleton'ın Nişan Yüzüğü Pinterest


İngiliz düşesi Kate Middleton'ın kız kardeşi Pippa Middleton, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi James Matthews ile nişanlandı.

Nişanlandıklarını açıkladıktan sonra Londra'da ilk kez görüntülenen Middleton'ın nişan yüzüğü de kameralara yansıdı. Middleton'ın tercih ettiği asscher kesim pırlanta nişan yüzüğünde 77 pırlanta olduğu ve fiyatının 200.000 pound olduğu konuşuluyor.40 yaşındaki Matthews'in Middleton'a teklif etmeden önce Pippa'nın babasından izin aldığı açıklandı. Pippa Middleton'ın kardeşi Michael Middleton, "Pippa ve James, mükemmel bir çift ve mutluluklar diliyoruz" derken Kensington Sarayı'nın sözcüsü ise "İngiltere düş ve düşesi bu habere çok memnun oldu" açıklamasını yaptı. Önümüzdeki yıl evlenmeyi planladıklarını açıklayan Middleton ve Matthews, 2012 yılında başlayan ilişkilerine bir süre ara verdikten sonra 2015 yılında tekrardan bir araya gelmişti.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X