“Posh Spice” Victoria Beckham Karaoke'de Spice Girls Şarkısı Söyledi

“Posh Spice” Victoria Beckham Karaoke'de Spice Girls Şarkısı Söyledi “Posh Spice” Victoria Beckham Karaoke'de Spice Girls Şarkısı Söyledi Pinterest


Grubun eski bir üyesi olarak Victoria Beckham’ın karaoke için bir Spice Girls şarkısı seçmesi elbette ki olması gereken! Şanslıyız ki Victoria Beckham da düşüncemize katılıyor.

Geçtiğimiz günlerde David Beckham, kariyerini şarkıcılıktan tasarımcılığa yönelten eşi Victoria’nın lüks bir yatta gerçekleşen karaoke gecesinde Spice Girls grubunun 1997 senesinde hit olan “Stop” şarkısını söylediği videoyu paylaştı.

 

Instagram’da paylaşılan videoda Victoria, "Stop right now thank you very much, I need somebody with a human touch (Dur hemen, çok teşekkür ederim, birinin dokunuşuna ihtiyacım var.)" sözlerini söylerken nostaljik Spice Girls dans hareketlerini yaptı. Siyah hırkasının altına giydiği küçük siyah elbisesi performansını daha da inandırıcı hale getirdi.

Gerçek anlamda, eksik olan tek şey Victoria’nın ikonik bob saç kesimiydi.

David Beckham, paylaşımına “Biricik Posh Spice ile karaoke gecesi” notunu düştü ve Victoria da “Sadece senin için David!” yanıtını verdi.

Temmuz ayının başlarında Victoria, Vogue Avustralya’ya Spice Girls zamanlarını anlattığı nostaljik bir röportaj verdi ve şaşırtıcı bir şekilde 11 yaşındaki kızı Harper’ın, kendisinin 90’lı yıllardaki halinin pek de hayranı olmadığını açıkladı.

Harper için, “O, ağır bir makyaj ve crop top ile dışarı çıkan çocuklardan değil. Geçenlerde bana, ‘Anne, Spice Girls döneminden birkaç fotoğrafını gördüm ve giydiğin etekler kabul edilebilir gibi değildi. Çok kısalardı.’ dedi.” açıklamasını yaptı Beckham. Eşinin de ayrıca bu konuda hemfikir olduğunu ekledi. “Sonrasında David araya girdi ve ‘Kesinlikle Harper! Gerçekten ama gerçekten çok kısalardı.’ dedi. Harper eteklerin kısalığından oldukça nefret etti. ‘Asla böyle etekler giymeyecek misin?’ diye sorduğumda ‘Kesinlikle hayır.’ cevabını verdi. Göreceğiz.”.Yazı: Öykü Gönül
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X