Prens George ve Prenses Charlotte'un İlk Kanada Seyahati

Prens George ve Prenses Charlotte'un İlk Kanada Seyahati Prens George ve Prenses Charlotte'un İlk Kanada Seyahati Pinterest


 

Kraliyet ailesinin en minik üyeleri Prens George ve Prenses Charlotte, ilk Kanada seyahatini gerçekleştirdi. Annesi Kate Middleton ve babası Prens William'ın geleneksel kraliyet ailesi seyahatlerine eşlik eden George ve Charlotte, kameraların ilgi odağı oldu. Özellikle uçaktan iner inmez Kanada Başbakanı'na el sallayan Prens George tüm dikkatleri üstüne çekti.


 
 

A little wave from Prince George to Prime Minister and Mrs Trudeau who together with The Governor General welcomed the family to Canada.

Kensington Palace (@kensingtonroyal) tarafından paylaşılan bir video ()


Seyahatin ilk günü üstüne mavi renkte, yakalı Jenny Packham marka elbise giyen Kate Middleton, kıyafetinin üstüne Kanada'nın bayrağında yer alan akçaağaç yaprağı şeklinde bir broş taktı. Elbisesinin renginde şık Sylvia Fletcher şapka takan Middleton, ayağına Gianvito Rossi marka ten rengi topuklu ayakkabı giydi.

Annesi göz kamaştırırken 16 aylık Prenses Charlotte ise mavi çiçekli bir elbise giydi. Saçlarına minik bir toka takılan Prenses Charlotte, abisi Prens George kadar şirinliği ile dikkat çekti.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X