Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Prenses Charlotte'ın Okulda İlk Günü!

Cambridege Düşesi Kate Middleton ve Prens William'ın kızı Prenses Charlotte, ağabeyi Prens George ile aynı okulda eğitim görecek.

Prenses Charlotte'ın Okulda İlk Günü! Prenses Charlotte'ın Okulda İlk Günü! Pinterest


 

Prens George'un okula başlama serüveni daha dün gibi gözümüzün önünde fakat bugün sıra Prenses Charlotte'da! Geçtiğimiz Mayıs ayında doğum gününü kutlayan dört yaşındaki Prenses'i okulun ilk gününde annesi Cambridge Düşesi Kate Middleton ve babası Prens William yalnız bırakmadı. Tıpkı Prens George gibi Güney Londra'daki Thomas's Battersea adlı okulda eğitim görmeye başlayan Prenses Charlotte, okul müdiresi Helen Haslem ile tokalaşırken oldukça heyecanlıydı. Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın kıyafet tercihi, kırmızı beyaz çiçek desenli, midi Michael Kors elbise oldu. 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X