Prenses Diana Ve Bridgerton Arasındaki Gizli Bağlantı

Prenses Diana ve Bridgerton’un hayal ettiğimizden daha çok ortak noktası var.

Prenses Diana Ve Bridgerton Arasındaki Gizli Bağlantı Prenses Diana Ve Bridgerton Arasındaki Gizli Bağlantı  Pinterest


 

Bridgerton ve Prenses Diana Londra’nın kraliyet sosyetesinin yanı sıra başka bağlantıları da olabilir. Daphne ve ailesinin dizide kullandığı evin, Lady Diana’nın atalarının evi olan Althrop House’dan ilham aldığı ortaya çıktı.

İngiltere, Northamptonshire’da bulunan Althorp House, Prenses Diana’nın babasının eviydi. Şu an halkın ziyaretine açık olan evi, Diana’nın babası aldığında Diana 13 yaşındaydı. Bridgerton’un yapımcısı Van Dusen, diziyi geliştirirken Spencer malikanesini ziyaret etti ve evin mimarisinden beklediğinden çok etkilendi. Van Dusen Twitter’dan yaptığı açıklamada: “Bridgerton House’un içi, diziyi geliştirirken Althorp’a yaptığım ziyaretten ilham aldı. Zarafet, zenginlik ve özellikle merdiven.” cümlelerini kullandı.

Dünyadan çapında 82 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Bridgerton, Netflix’te en çok izlenen yapımlardan biri oldu. 2022’de yeni sezonuyla geri dönmeye hazırlanan Bridgerton, bu haberle bizi daha çok heyecanlandırdı!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X