Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Prenses Diana'nın Boşandıktan Sonra Chanel Giymemesinin Kalp Kıran Sebebi

Prens Charles ayrıldıktan sonra bir daha Chanel kıyafet ve aksesuar kullanmayan Prenses Diana'nın bu hareketinin altında yürek burkan bir sebep var.

Prenses Diana'nın Boşandıktan Sonra Chanel Giymemesinin Kalp Kıran Sebebi Prenses Diana'nın Boşandıktan Sonra Chanel Giymemesinin Kalp Kıran Sebebi Pinterest


 

Prenses Diana'nın görünümleri her zaman çok ses getirdi, Prens Charles ile evli olduğu dönemde özellikle Chanel takım ve aksesuarlarıyla çarpıcı görünümler yakalayan Prenses'in boşanmasının ardından hiç Chanel kullanmamasının aslında bir sebebi var ve bu sebep moda eviyle ilgili değil. Aksine, Prenses'in hayal kırıklığına uğratan ilişkisiyle ilgili. 
Jayson Brundson'ın verdiği bir röportajda açılan konu, tasarımcının şu sözleriyle açıklığa kavuştu.

"1996 yılında Prenses'in boşanmasının ardından Avustralya'ya yaptığı bir ziyarette yer aldım. Saç ve makyajı tamamlandıktan sonra Di, hastane ziyareti için seçtiği krem Versace takımını giydi. Fakat hangi çanta ve aksesuarları kullanacağına karar verememişti. Odadan bir kucak dolusu çanta, ayakkabı ve aksesuarla çıkan Prenses, bana fikrimi sordu ve ben de içlerinden bir çift Chanel ayakkabı seçtim. Bu parça Versace takımınla mükemmel uyum sağlayacak dedim. Bunu duyunca Di direkt reddetti ve hayır, üstünde C olan bir şey giyemem de takamam da üstelik bunlarda iki tane C var dedi. Sebebini sorduğumda bu Camilla ve Charles demek dedi. Böylece Prenses Diana'ya bir daha Chanel kullanmamasına yemin ettirmiş sebebi öğrenmiş oldum."
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X