Prenses Diana'nın Hayatı Belgesel Oluyor

Prenses Diana'nın Hayatı Belgesel Oluyor Prenses Diana'nın Hayatı Belgesel Oluyor Pinterest


HBO Prenses Diana hakkındaki yeni belgeselini duyurdu! "The Princess" adlı belgesel, 31 Ağustos 1997'deki trajik ölümünün ardından tam 25 yıl geçmesine rağmen tüm dünyanın kalbindeki yerini koruyan Lady Diana'yı onurlandırıyor.Yönetmen koltuğunda Akademi Ödülü adayı Ed Perkins'in olduğu belgesel, Lady Diana'nın Prens Charles ile halka açık flört dönemi ve evliliği, oğulları Prens William ve Prens Henry ile olan ilişkisi, Prens Charles ile boşanma dönemi ve trajik ölümüne dair bilinmeyen birçok olayı televizyon görüntüleri ve kamu kayıtlarından oluşan dev bir arşivden yararlanarak aydınlatıyor. Şimdiki zamandaymış gibi kurgulanan belgesel, seyircisine "halkın prensesi" Diana'nın hayat hikayesine bir gözlemci olarak yakından şahitlik etme şansı veriyor."The Princess"ın prömiyeri 2022 Sundance Festivali'nde yapılan ve eleştirmenlerden tam not alan "The Princess", 13 Ağustos'ta HBO Max'ta yayınlanacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X