Prenses Diana'nın Kraliyete Veda Öyküsü

Kristen Stewart’ın Prenses Diana’yı canlandırdığı yılın en çok merak edilen ve heyecanla beklenen filmlerinden SPENCER 12 Kasım’da Sinemalarda!

Prenses Diana'nın Kraliyete Veda Öyküsü Prenses Diana'nın Kraliyete Veda Öyküsü Pinterest


Film adını Lady Diana’nın evlenmeden önceki soyadından alıyor. Beklenmedik ölümüyle sevenlerini yasa boğan Lady Diana’nın Prens Charles’la evliliğine son vermeye ve kraliyetten ayrılmaya karar verdiği, hayatının en kritik üç gününün anlatıldığı filmde Diana’yı olağanüstü bir performansla KRISTEN STEWART canlandırdı. Bu performansıyla Kristen Stewart’ın Oscar adaylığına kesin gözüyle bakılıyor. 
Baş döndürücü ve muhteşem! - Guardian
Diana’nın değişim hikayesi büyülüyor… - Variety
Kamera Kristen Stewart’a adeta tapıyor… - Hollywood Reporter
Kristen Stewart ödül sezonunun favorisi olacak. - The Telegraph
Yaptığı her filmle ses getiren ve birçok ödül kazanan, 3 Oscar adayı JACKIE filminin yönetmeni Pablo Larraín, PEAKY BLINDERS dizisinin ve LOCKE, ÖRÜMCEK AĞINDAKİ KIZ filmlerinin Oscar® adayı senaristi Steven Knight ile herkesin merakla beklediği SPENCER filmi için bir araya geldi.
“Benim neslim bize anlatılan masalları dinleyerek ve anlamaya çalışarak büyüdü. O masallarda prens prensesini buldu ve onu kraliçesi yaptı, bize hep böyle anlatılırdı. Peki, bir kraliçe kraliçe olmaktan vazgeçerse ne olur? O masal alt üst olur. Filmin özünde de anlatmak istediğim tam olarak bu. Bu önemli karar nasıl ve neden verildi? Diana’nın milyonlarca insanın kalbine dokunan ve hayatının dönüm noktası olan kararı verdiği bu günlerin hikayesini yapmak istedim. Dünyanın dört bir yanına ulaşacak evrensel bir hikaye bu…” - Pablo Larrain 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X