Priyanka Chopra ve Nick Jonas Bebeklerinin Fotoğrafını Paylaştı

Priyanka Chopra ve Nick Jonas Bebeklerinin Fotoğrafını Paylaştı Priyanka Chopra ve Nick Jonas Bebeklerinin Fotoğrafını Paylaştı  Pinterest


Ocak ayında taşıyıcı anne aracılığıyla ilk bebeklerine kavuşan Priyanka ve Nick Jonas, Anneler Günü'nde sürpriz bir paylaşım yaptı.
 


Instagram hesaplarından bir aile fotoğrafı paylaşan çift, yüzünü saklasalar da Maltie Marie adını verdikleri kızlarını da ilk kez göstermiş oldu. Bu sürprizin sebebini ise Nick Jonas, fotoğrafla birlikte paylaştığı uzun yazısıyla açıkladı.

Nick Jonas, kızları Maltie Marie'nin dünyaya gelişinin ardından 100 günü aşkın bir süredir yoğun bakımda olduğunu "Bu Anneler Günü'nde birçok kişinin de yaşadığı 'rollercoaster' gibi olan birkaç aya geri dönüp bakmadan duramıyoruz. Yoğun bakımda geçen 100 günün ardından, minik kızımız sonunda evde." sözleriyle duyurdu.

Jonas, duygusal mesajını eşi Priyanka Chopra'nın anneler gününü kutlayarak şu sözlerle sonlandırdı:
"Bana her şekilde ilham kaynağı oluyorsun ve bu yeni rolü büyük bir kararlılık ve bağlılıkla üstleniyorsun. Bu yolculuğa seninle çıktığım için çok minnettarım. Şimdiden harika bir annesin, Anneler Günün kutlu olsun. Seni seviyorum." 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X