Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

PSM’de Bu Hafta: 14-21 Haziran

Zorlu PSM'de gerçekleşen haftanın etkinliklerini sizin için derledik.

PSM’de Bu Hafta: 14-21 Haziran PSM’de Bu Hafta: 14-21 Haziran Pinterest

 

 

After Work Party
14 - 21 Haziran Cuma // Amfi // 19.00

Haziran ve Temmuz ayları boyunca Cuma akşamları %100 Music sponsorluğunda gerçekleşecek Zorlu PSM’nin yeni parti serisi “After Work Party”; 14 ve 21 Haziran tarihlerinde tüm partiseverleri ağırlıyor! Zorlu PSM Amfi’de ücretsiz gerçekleşecek partide; serinletici melodiler, bolca dans, happy hour ve bir yaz klasiği olan barbekü olacak!
 
HVOB Concert Tour "Rocco"
15 Haziran Cumartesi // Turkcell Sahnesi – Sahne Üstü Ayakta // 21.30

Üretimleri ve sıra dışı performanslarıyla son dönemin kendilerinden en çok bahsettiren ikilisi HVOB, yeni albümleri Rocco’nun turnesi kapsamında %100 Music sponsorluğunda Zorlu PSM’ye konuk oluyor. HVOB öncesi, elektronik proje ikilisi “Portecho”dan tanıdığımız Tan Tunçağ, “Cava Grande” adlı yeni projesiyle analog synthesizer tınılarını dinleyicilerle buluşturacak. Zorlu PSM Amfi’de ücretsiz gerçekleşecek %100 Music Warm-Up’ta, Zeynep Erbay uzun zamandır beklenen HVOB performansına seyircileri hazırlayacak!
 
We Luv Techno!: Mabbas - "All Night Long Set"
15 Haziran Cumartesi // %100 Studio // 23.59

“We Luv Techno!” serisi 15 Haziran’da Mabbas “All Night Long Set” ile geri dönüyor! Türkiye'yi ziyaret eden birçok önemli ismin öncesi ve sonrasında unutulmaz performanslara imza atan Mabbas’ın vurucu tınılarıyla zenginleştirdiği melodik setini HVOB Concert Tour "Rocco" bileti olan müzikseverler ücretsiz olarak dinleyebilecek.
 
Fantastic Negrito 
18 Haziran Salı // %100 Studio // 20.30

Son yılların en çok ses getiren blues sanatçılarından Fantastic Negrito, Türkiye’de ilk defa Zorlu PSM’de! İki defa “Yılın En İyi Çağdaş Blues Albümü” dalında Grammy kazanan müzisyen %100 Studio’da olacak.
 
%100 Music Presents: Franz Ferdinand
19 Haziran Çarşamba // Turkcell Sahnesi - Sahne Üstü Ayakta // 20.30

Harekete geçiren melodileriyle indie rock içinde yeri doldurulamaz bir coşku yaratan Franz Ferdinand, %100 Music katkılarıyla 19 Haziran’da Zorlu PSM’ye geliyor! 2002’den bu yana alternatif müziğin en eğlenceli ritimlerini yaratan grubun öncesinde BaBa ZuLa dinleyicileri geceye hazırlıyor. Zorlu PSM Amfi’de ücretsiz gerçekleşecek %100 Music Warm-Up’ta ise Radyo Eksen’in sevilen DJ’leri Gülşah Güray, Gülşah Turgut ve Güven Yıldız setin başına geçiyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X